دسته‌بندی نشده

نحوه اد كردن در گروه واتساپ

نحوه اد كردن در گروه واتساپ

نحوه اد كردن در گروه واتساپ

زمانی که در یک گروه فعال هستید و مدیریت و کنترل گروه بر عهده شما قرار دارد، نیاز است تا به خوبی درباره نحوه و چگونگی اضاففه کردن اعضا به گروه خود اطلاعاتی را داشته باشید. شما به عنوان ادمین لازم است تا دیگران را در گروه عضو کنید و کنترل اوضاع را به دست بگیرید. اگر درباره  نحوه اد كردن در گروه واتساپ به دنبال یادگیری اطلاعات هستید، در این مقاله و این بخش همراه ما باشید. اطلاعاتی در این باره و در قالب 4 مرحله ارائه شده است که به بیان آن‌ها خواهیم پرداخت.

  1. ذخیره کردن شماره فرد در گوشی همراه

در اولین قدم برای آن که بتوانید فردی را در گروه خود عضو کنید، لازم است تا شماره او را در گوشی خود داشته باشید. اگر پیش از این شماره را در مخاطبین خود ذخیره کرده‌اید، نیازی به ذخیره‌سازی دوباره نیست. تنها در صورتی که شماره فرد بر روی گوشی شما موجود نیست، لازم است آن را به صورت کامل در لیست مخاطبین گوشی خود یا مخاطبین واتساپ ذخیره کنید.

  1. ورود به گروه مورد نظر و کلیک بر روی قسمت اطلاعات گروه

پس از ذخیره کردن شماره فرد مورد نظر، لازم است تا وارد گروه شده و به قسمت اطلاعات گروه بروید. در قسمت اطلاعات گروه گزینه‌های زیادی وجود دارد که باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

  1. کلیک کردن بر روی گزینه اضافه کردن عضو در گروه

پس از ورود به قسمت اطلاعات گروه بر روی گزینه اضافه کردن عضو یا add participants کلیک کنید. در این بخش می‌توانید مخاطب مورد نظر خود را به گروه مشخص شده اضافه کنید.

  1. پیدا کردن اسم فرد در بین مخاطبین واتساپ و فشردن دکمه ادد

در آخرین مرحله از آموزش نحوه اد كردن در گروه واتساپ، لازم است تا اسم فرد مورد نظر خود را در بین مخاطبین بیابید. با بالا و پایین کردن نام افراد یا جست‌وجو براساس اسم ذخیره شده می‌توانید نام فرد را پیدا کرده و به عنوان آخرین مرحله بر روی گزینه تیک جهت افزودن فرد کلیک کنید. به این ترتیب و با گذراندن این 4 مرحله خواهید توانست افراد مورد نظر خود را وارد گروه واتساپ کنید.

سخن پایانی مقاله

اگر در حال استفاده از واتساپ هستید و به عنوان مدیر گروه فعالیت دارید، به عنوان یکی از وظایف شما می‌توان به عضو کردن افراد مختلف در گروه اشاره کرد. از آنجایی که در نرم‌افزار واتساپ تنها ادمین‌ها اجازه فعالیت و افزودن افراد را دارند، لازم است تا به عنوان ادمین و مدیر نسبت به این کار آگاهی داشته باشید.

در این بخش به 4 مرحله اصلی نحوه اد كردن در گروه واتساپ پرداختیم و درباره آن مهم‌ترین نکات را بیان کردیم. امید است به این وسیله بتوانید به راحتی از واتساپ استفاده کنید

برای مطالعه کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید

https://marketing.idekav.com/%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%A7%D8%AF-%D9%83%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B3%D8%A7%D9%BE/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *